MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11686540
nr 1168 6540
Karmstolar
+ stolar, 6 delar, 2 + 4 st, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador, skadat tyg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 mars 2018
kl 18:05:20
6/3 06:51:31
Den Gustavianska stilen